Saturday, June 25, 2005

Getting started/ Alustame!As some of my friends advised/insisted, I created this blog. It is meant for my friends who want to to know, where I am currently and what I do. It is also meant for myself to refresh my memories after some adventures.

---------------------------------------

[EST] Kuna mõned mu sõbrad lausa nõudsid, et ma teeks endale midagi sellist, mis annaks hea ülevaate minu välisretkedest, otsustasin luua endale blog'i, mis on mu virtuaalne päevik. See ongi loodud eelkõige lähedastele inimestele - perele, sõpradele, tuttavatele, kes tahavad olla kursis mu eluga. Samuti on see kindlasti kasulik ka mulle endale, kui tahan pärast värskendada oma mälestusi.

Kardan, et kuna aega napib, tuleb valida vaid ühte keelt kirjutamiseks. Õnneks või kahjuks ei ole eesti keel veel globaalse keele taset saavutanud, seega kardetavasti tuleb enamik asju siin vaid inglise keeles - tahaks, et ka mu välismaised sõbrad oleksid kursis minu toimingutega.
----------------------------------

[RUS] Этот виртуальный дневник создан, прежде всего для моих друзей, знакомых и родственников, которые хотят быть в курсе того, что происходит в моей жизни. Кроме того, этот блог позволит и мне самому потом перечитывать свои собственные мысли и рассуждения по прошествии многих лет. 

Т.к. мои друзья и знакомые родом из очень разных стран, я буду по большей части использовать английский язык для экономии времени. Думаю, для большинства читателей этого блога это не будет проблемой.

1 comment:

triin 德琳 said...

hei deniss!!! ilgelt hea mõte blog asutada!!

reaalruumis kohtumiseni jaanuari-kandis, aga muidu ikka kõigis teistes ruumides : )

pööraseid seiklusi ja imelisi elamusi Sulle, ja ikka ja alati kõike head ja seda, mis hea veelgi paremaks teeb!

kallistused aasiast!!

There was an error in this gadget